15 років ДБАЄМО ПРО ВАС. «ВАША АПТЕКА»

15 років ДБАЄМО ПРО ВАС. «ВАША АПТЕКА»

 

15 років… Багато це чи мало? Здається, зовсім недавно ТОВ «ФК «ПРОВІЗОР» було відкрито перший аптечний заклад. Але проходив час, мережа розвивалась й удосконалювалась, значними й помітними були зміни і на українському фармацевтичному ринку, ми виходили на новий і сучасний рівень роботи, ставали індивідуальними й конкурентоспроможними. І на сьогоднішній день ФК «ПРОВІЗОР» з брендом «Ваша Аптека» є одними з провідних на ринку міста та області.

На даний час компанія представлена у Полтаві, Диканьці, Зінькові, Гадячі, Лохвиці та Великій Багачці. Клієнтська база нараховує близько 300 тисяч відвідувачів.

Без сумніву, стержнем компанії є наша команда – висококваліфіковані професіонали своєї справи – провізори та фармацевти, які своїми знаннями, мудрістю, привітністю та культурою обслуговування щоденно завойовують авторитет та повагу клієнтів. Саме ви, як ніхто інший усвідомлюєте, що на ваших плечах лежить повна відповідальність за людей, які потребують допомоги і звертаються до нас. Саме ви знаєте, що сьогодні аптека є своєрідним храмом здоров’я, куди люди йдуть з надією та вірою за допомогою.

Хочу усім подякувати за чесну й сумлінну працю, щиро бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, поваги до нашої професії і один до одного, оптимізму, позитивного мислення й уміння давати ефективні результати. Окремо хочу відзначити працівників, результати роботи яких говорять самі за себе. Це Гоголь Н.В., Пилипенко Ю. А., Щедріна Н. М., Маньковська Д.Ю., Новікова Т. В., Солод І. Г., Кулініч В. М., Величко Т. Д. Пишаюся, що маю честь працювати з Вами.

Крім своєї професійної діяльності ТОВ «ФК «ПРОВІЗОР» завжди займалось добрими справами, цікавилось культурною спадщиною та історичним минулим України. Так, працюючи певний час в офісі на вулиці Петра Юрченка, зацікавились музеєм дальньої авіації на території Авіамістечка. Будучи добрими сусідами, ми не змогли залишитись осторонь і дозволити забути полтавцям про славне минуле авіації і нашого краю. Тож без вагань зайнялися його відновленням.

Зараз музей є Філіалом Національного військово-історичного музею України – Музеєм важкої бомбардувальної авіації. У ньому діє 16 кімнат з експозиціями, щороку його відвідують тисячі вдячних полтавців та гостей міста. У музеї представлена тільки стовідсотково перевірена інформація, кожен експонат взятий на облік, працюють ентузіасти своєї справи.

Також за нашої ініціативи поряд з музеєм відновлено та встановлено Алею Героїв, на якій представлено постаті 12 Героїв колишнього Радянського Союзу.

Крім того, 2009 року, увіковічнивши пам’ять Петра Аксентійовича Юрченка, ім’ям якого названа головна вулиця в Авіамістечку, де розташовувався наш офіс, ми відкрили йому меморіальну дошку. Для зручності мешканців району встановлено зупинку, названу на честь видатного авіатора.

У 2014 році за ініціативи та підтримки ФК «ПРОВІЗОР» поблизу Диканьки встановлено пам’ятник гвардійцям 4-го полку реактивних мінометів та іхній зброї – «катюшам». Це стилізована реактивна установка з бетону та гранітною стелою, на якій викарбувані слова вдячності подвигу бійців і командирів 4-го гвардійського полку реактивних мінометів та особовому складу третього дивізіону капітана П. Худяка.

Диканька нам полюбилась давно. Тому не дивно, що саме там ми вирішили побудувати першу українську православну церкву, в якій лунали б українські дзвони. У даний час біля храму завершено зовнішні будівельні роботи, продовжуються внутрішні. Більше ніж пів року тому в святині вперше пролунала святкова молитва. Храм носить ім’я святителя Луки, який в житті був лікарем, видатним хірургом, доктором медичних наук, наділений Божим даром, лікував молитвами. Згодом був посвячений на сан Єпископа.

Наприкінці минулого року ми стали лауреатами Єпархіальної премії імені преподобного Паїсія Величковського, канонізованого за подвижництво православною церквою.

Попереду в ТОВ «ФК «ПРОВІЗОР» ще багато добрих справ, креативних ідей і перемог. І ми впевнені, що лише з Божою допомогою та злагодженою роботою команди, ми ще неодноразово заявимо про себе та підтвердимо свою першість на ринку міста та області.

Успіхів усім нам на благо нашої улюбленої справи!

 

З повагою

Засновник ТОВ «ФК «ПРОВІЗОР» Юрій Худяк