Профілактика хвороби – краще, ніж її лікування

Профілактика хвороби – краще, ніж її лікування

 

Допоки ми бачимо, чуємо і відчуваємо – ми живемо повноцінним життям, насолоджуємось кожною його миттю. На жаль, сьогодні хвороби і патології лор-органів займають провідне місце серед усіх хвороб. Внаслідок цього погіршується зір, слух, відчуття сприйняття на смак, розвиваються інші захворювання, які провокують появу та розвиток різних ускладнень, таких як проблеми серцево-судинної системи, бронхів, легень та інших.

В осінньо-зимовий період захворюванням, пов’язаним з інфекціями лорорганів потрібно приділяти особливе значення, адже кожна хвороба може мати серйозну патологію. І першим завжди постає питання: що робити, як не помилитись у виборі справді висококваліфікованого спеціаліста, де провести якісну діагностику для визначення уражених ділянок? Вирішити будь-яку проблему, пов’язану з отоларингологією, або лор-захворюваннями, вам допоможуть в консультаційно-діагностичному Лор-Центрі, що розташований в м. Полтава по вул. М. Дімітрієва, 6 Є (на території Центральної районної лікарні, вхід з аптеки), де є всі оптимальні умови для надання допомоги пацієнтам.

Лор-центр створений на базі консультаційного центру Полтавської медичної стоматологічної академії. Обладнаний сучасною найновішою ендоскопічною апаратурою з повним набором ендоскопів, без якого неможливе обстеження порожнини носа, гортані, носоглотки, а також приладами та інструментами для ретельного обстеження та лікування хворих.

За попереднім записом у центрі надається консультативна допомога академіка міжнародної академії оториноларингології, дійсного члена Української Академії Наук, заслуженого діяча науки і техніки України, головного ринолога України, доктора медичних наук, професора С.Б. Безшапочного, а також професорсько-викладацького складу Полтавської медичної стоматологічної академії, проводяться ретельні діагностичні обстеження, що дозволяє установити точний діагноз та виявити причину захворювання, що сприяє вибору максимально-ефективного шляху індивідуального лікування кожного конкретного пацієнта (як дорослого, так і дитячого віку). За необхідності в Лор-центрі проводиться госпіталізація пацієнта та подальше стаціонарне лікування на базі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського. Попередній запис на консультацію проводиться щоденно за телефонами: 099-413-07-09, 096-265-37-55.

Будьте здорові! Щоденно дбайте про своє здоров’я і постійно пам’ятайте основну істину: профілактика хвороби – краще, ніж її лікування.